Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama

Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama
Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama
Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama
Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama
Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama
Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama
Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama

Tur Genel Bilgileri

Lavanta Tarlaları Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu 1 Gece Konaklama

İzmir

Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu, Türkiye'nin doğal güzelliklerinin ve tarihi yerlerinin keyifli bir keşif turudur. Tur, bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyuyla ünlü Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne ve antik kenti Hierapolis'e ev sahipliği yapar. Ayrıca, Çeşme Kalesi, Arnavut kaldırımları üzerindeki Eski Rum Evleri ve Alaçatı Pazarı gibi popüler turistik yerleri ziyaret ederken, Ilıca Plajı'nda yaklaşık 2 saatlik yüzme molası verir. Bu tur, doğa, tarih ve kültürü seven gezginler için mükemmel bir seçenektir. Bu gezide, tarihi ve doğal güzellikleri bir arada keşfedeceğiz ve unutulmaz anılar biriktireceğiz.

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu - Gece Yolculuğu

Araç Kalkış ve Hareket Saatleri

22:00 İncirli Metrobüs - Dilek Pastahanesi Önü
22.20 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları
22.50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.00 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
23.10 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23.20 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
23.30 Çayırova McDonald's Önü
23:40 Gebze Center Önü
00:20 İzmit Halkevi Durağı ( Dönüşte Güzargahımız Bursa üzeri olduğundan dolayı iniş noktası Gebze Center olmaktadır. )

İstanbul'a varış saatimiz bölge yoğunluğuna ve trafik durumuna bağlı olarak 01:00-03:00 saatleri arasında olmaktadır.

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün Salda Gölü - Lavanta Bahçeleri - Hierapolis Antik Kenti - Pamukkale

"Salda Gölü, Pamukkale Tatilinde Konaklamalı Tur"

Tatil rotanızda Türkiye'nin Maldivleri olarak da bilinen, turkuaz suyu ve bembeyaz kumlarıyla ünlü Salda Gölü'ne uğramak isterseniz, doğru yerdesiniz!

Sabahın erken saatlerinde güneşin ilk ışıkları Salda Gölü'nün berrak sularına yansırken müthiş bir göl manzarası eşliğinde gölün kenarındaki en güzel yere kurulmuş restaurantamız da Gölün mavi sularına bakarken, her lokmada doğanın sunduğu bu cömertliğin tadını çıkaracağınız müthiş bir kahvaltı sizleri bekliyor. Kahvaltıdan sonra kahvaltının verdiği enerji ile turumuza başlıyoruz ve artık Salda Gölüne daha yakından bakmanın vakti.


Salda gölü Türkiye’nin en derin tatlı su gölü unvanı ile bilinen turizm dünyasının yeni gözdesi bembeyaz kumlarını ve şifa kaynağı suyunu görüp burada geçirecek olduğumuz serbest zamanda fotoğraflarımızı çekerek yürüyüşe başlıyoruz.

Salda Gölü'ndeki bu keyifli zamanın ardından otobüsümüzle hemen göle komşu olan lavanta bahçesine doğru yola çıkıyoruz. Lavanta tarlası içerisinde muhteşem fotoğraf kareleri yakalayıp lavantanın mis kokusu içerisinde güzel dakikalar geçiriyoruz.Dileyen misafirlerimiz buradan bulunan işletmeden lavanta ürünleri alışverişi yapabilir veya çay kahve içerek bu güzel eşsiz tabiatın keyfini çıkarabilir.

Lavanta Tarlası’ndaki bu keyifli zamanın ardından otobüsümüzle Pamukkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Burada, Hierapolis Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Cin Aralığı, Hierapolis Tiyatrosu, Hamma Binası, Sütunlu Cadde ve Pamukkale Travertenlerini ziyaret edeceğiz.

Pamukkale'ye varışımızın ardından ilk durağımız Denizli'nin ünlü tekstil atölyeleri olacak. Burada alışveriş yapabileceğiniz bir mola veriyoruz. Daha sonra öğle yemeği için bir ara veriyoruz ve Hierapolis Antik Kenti'ne geçiyoruz. Apollon Tapınağı ve antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak kullanılan Cin Aralığı'nı rehberimizle birlikte keşfederken, Anadolu'nun en iyi korunarak günümüze ulaşan tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyatrosu'nda da keyifli bir geziye çıkabilirsiniz. Şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu'nun en büyük Nekropolü de rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret edeceğimiz yerler arasında.

Sütunlu Cadde'deki yürüyüşümüzün ardından, Dünya'nın sadece İtalya'da Travertino kasabasında görülebilen Pamukkale Travertenleri'ne ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüş yapmanın keyfini çıkarabilir ve eşsiz manzaralar eşliğinde unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gezi sonrası, akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru hareket ediyoruz.

Salda Gölü ve Pamukkale'de geçireceğiniz konaklamalı turumuz ile unutulmaz anıları sahip olacağınız kesin.

Konaklama : Anya Suit, Tripolis Hotel, Larina Ninova Thermal Hotel, Laodikya Hotel, Halıcı Termal vb.

 • Konaklama Tripolis Hotel, Larina Ninova Thermal Hotel, Anya Suit, Laodikya Hotel, Halıcı Termal vb.

3. Gün Çeşme - Çeşme Kalesi - Ilıca Yüzme Molası - Alaçatı - İstanbul

İkinci günümüzde Çeşme, Alaçatı ve Ilıca Plajı ile keyifli bir gezi yapacağız. İlk durağımız olan Çeşme'de, tarihi Çeşme Kalesi'ni ziyaret edeceğiz. Kale gezisi sonrasında ise Çeşme'nin dar sokaklarından geçerek, güzel evlerin fotoğraflarını çekeceğiz. Daha sonra Alaçatı'ya doğru yola çıkacağız.

Rüzgar Gülleri ile ünlü olan Alaçatı'da, Arnavut kaldırımlarının üzerinde yürüyerek Eski Rum Evleri'ni keşfedeceğiz. Alaçatı Pazarı, sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarda yürüyüş yaparak, muhteşem bir atmosferin tadını çıkaracağız. Alaçatı gezimizin ardından, Ilıca Plajı'na hareket edeceğiz ve yaklaşık 2 saatlik bir yüzme molası vereceğiz (Olumsuz hava koşulları veya bölge yoğunluğuna göre bu süre kısalabilir veya henüz sezonu başlamadıysa yüzme yapılmayabilir).

Ilıca Plajı'nda yüzme molası sonrasında, İstanbul'a doğru hareket edeceğiz ve misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Turlasana organizasyonunda tekrar görüşmek üzere vedalaşacağız.

***Lütfen yukarıda bulunan menüdeki "Ek Bilgiler" kısmındaki Önemli Bilgiler, Tavsiyeler, Rezervasyon Bilgileri ve Kullanılacak Araçlar bölümlerini okumayı unutmayınız.***

TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş -Dönüş Ulaşım Ücreti
 • 1 Gece Otel Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar
 • Tüm Çevre Gezileri

Hariç Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Ekstra Aktiviteler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri
 • Paragliding
 • Balon Turu

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Olumsuz Hava Koşulları, kalabalık yol durumu, bölgede gezilecek yerlerin yoğunluğu gibi durumlarda gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından benzer olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde paket satın alımı yapan misafirler önceden bilgilendirilmek kaydıyla, tur farklı bir tarihe ertelenebilir, misafirler farklı bir tur programına aktarılabilir, ya da tur iptal olarak satın alma gerçekleştiren misafirlerin ücret iadesi gerçekleştirilir. Böyle bir durumda, Acentemiz misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, özel günler sebebiyle veya yenilenme çalışmaları gibi sebeplerle kapalı olan yerler/bölgeler vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente'ye misafirlerini gönderebilir bu sayede misafirlerimizin tatil planı bozulmadan satın aldıkları tur programını gerçekleştirebilirler.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında, tek bir çocuk için kullanılmaktadır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza eksik bilgiler verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Turlasana.com sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına, bölge koşullarına göre belirlenmektedir, turlarda kullanılcak araçların türü için söz verilemez.
Turlarımızda kullanılan tüm araçlar Turizm araçlarıdır.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Diğer Bilgiler

Yüzme molalı turlarımız da yüzme molalları Mayıs ayının 2. haftasından itibaren olan turlarda geçerli olmaktadır.

İncirli (Metrobüs Durağı) Dilek Pastahanesi

Hareket Saati : 22:00 -

İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi

Mecidiyeköy

Hareket Saati : 22:20 -

Mecidiyeköy meydan mado önünde ki otobüs duraklarığından kalkış sağlanacaktır.

Kadıköy

Hareket Saati : 22:50 -

Kadıköy evlendirme dairesinin yanında ki ispark önünden

Bostancı Köprüsü Altı (Ankara İstikameti)

Hareket Saati : 23:00 -

Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

Kartal Köprüsü (Ankara İstikameti)

Hareket Saati : 23:10 -

Kartal Köprüsüne gelmeden önce ki otobüs durağı, metro çıkışının solunda kalmaktadır.

Pendik

Hareket Saati : 23:20 -

Pendik Köprüsü altında ki otobüs durağı (Ankara İstikameti)

Çayırova

Hareket Saati : 23:30 -

Çayırova Mc'Donalds önü, yanında benzin istasyonu bulunmaktadır.

Gebze Center Önü Lukoıl Girişinden

Hareket Saati : 23:40 -

Gebze Center tarafındaki Lukoil benzin istasyonunun giriş kısmındaki cepten alınmaktadır

İzmit Halkevi Önü

Hareket Saati : 00:20 -

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları