Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu 1 Gece Konaklama

Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama
Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama
Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama
Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama
Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama
Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama
Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu  1 Gece Konaklama

Tur Genel Bilgileri

Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu 1 Gece Konaklama

Çanakkale

Assos - Athena Tapınağı - Cunda Adası - Şeytan Sofrası - Behramkale - Ceneviz Kalesi

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Bozcaada Assos Cunda Şeytan Sofrası Turu - Gece Yolculuğu

Araç Kalkış ve Hareket Saatleri
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:59 Mecidiyeköy Meydan - Aslı Börek Önü
00:30 İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı )
00:45 Avcılar E-5 Otobüs Durağı
01:15 Beylikdüzü Marmara Park Önü


Dönüş Yolu Rotası :Susurluk (170 km) - Susurluk - Bursa ( 109 km) Bursa - İstanbul (153 km) - Son Durak İncirli Ömür Plaza Önü

2. Gün Bozcaada - Rüzgar D. - Bozcaada Kalesi


Gece yolculuğumuzun ardından Çanakkale'ye varıyoruz. Kahvaltı için Çanakkale Boğazı manzaralı bir kahvaltı salonunda sıcak sunumların içinde bulunduğu, yerel ve doğal ürünler ile donatılmış mekanda kahvaltımızı keyifle yapıyoruz.Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada feribotunu bekleme durumlarında sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Adaya otobüs geçişi sağlanamadığı için yaya olarak geçiş sağlayacağız. Yüzmek için yanınızda bulundurmanız gereken eşyaları küçük bir el çantası ile aldıktan sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya yaklaşırken heybetli görüntüsüyle dikkatimizi çeken Bozcaada Kalesi’nin feribotta fotoğraflarını çekebilirsiniz. Rehberimiz eşliğinde Bozcaada’nın şirin sokakları arasında yürümeye başlıyoruz. Ada'nın meşhur pastanesi olan Çiçek Pastanesi'nde tadım yaparak yerel kurabiyeleri tanıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizin ardından gün boyu serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay, Ataol, Yunatçılar ve Corvus Şarap Fabrikalarını ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek muhteşem fotoğraflar çekip, manzaranın tadını çıkartabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

Not: Bozcaada'ya feribot ile geçiş ücreti tur ücretine dahildir. Ayazma plajı koyuna (ekstra) dolmuş ile geçilebilir. Yüzme Molaları Haziran ayı itibari ile başlayacaktır. Ezine Peyniri tadımı yapmak için Bozcaada 'dan otele dönüşte yöresel üreticilere uğranılabilir ve dileyen misafirlerimiz alışveriş yapabilirler.

 • Konaklama Dört Mevsim Suit Hotel , Grand Anzac Hotel , Anzac Hotel, Zileli Hotel, Figen Hotel

3. Gün Behramkale - Athena Tapınağı - Akropol - - Şeytan Sofrası - Cunda Adası

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Assos (Behramkale’ye) hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardıktan sonra köyün girişinde aracımızdan inip 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş olan Assos Antik Kenti’nin akropolüne çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde antik dönemin Dor stili sütun başlıkları ile inşa edilmiş olan Athena Tapınağı'nı görüyoruz. Rehberimizin verecek olduğu serbest zamanda köy içerisinde kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

Assos gezimizi tamamladıktan sonra Şeytan Sofrası’na gitmek üzere yola çıkıyoruz geliyoruz. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrası’nda fotoğraf ve çay molamızın ardından Cunda'ya doğru hareket ediyoruz. Cunda Adası'na ulaşmak için Ayvalık sahilden ilerleyerek Ayvalık'ı da panaromik olarak görüyoruz. Cunda Adası'na varıldığında rehberimiz serbest zaman vererek Ada sokaklarının tadını çıkartacak, rahat ve keyifle gezeceksibiz. Hem evleriyle hem mekanlarıyla ünlü Cunda Adası'nda fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Taksiyarhis Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi) göreceğiniz yerler arasındadır. Cunda Adası'nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Rehberimizin vereceği toplanma saatinde otobüsümüz de buluşarak Susurluk - Bursa yolu üzerinden İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz İstanbul’a varıyoruz. Bir başka Turlasana.com organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: Öğle yemeği rehberimizin önerileri doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
Ayvalık'ın meşhur zeytinyağı tadımı için üreticilerden destek alıyoruz ve dileyen misafirlerimiz yerel üreticiden sağlık kaynağı zeytinyağı ve ürünlerinden satın alabilirler.

TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş -Dönüş Ulaşım
 • 1 Gece Otel Konaklama (Yarım Pansiyon)
 • 1 Akşam Yemeği
 • 1 Sabah Kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Çevre Gezileri
 • Araç İçi Su İkramı
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Hariç Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Ekstra Aktiviteler
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri
 • İlk Sabah Kahvaltısı

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu

Hareket Saati : 23:30 -

Mecidiyekoy Meydani (Asli Borek Onu)

Hareket Saati : 23:59 -

İncirli Omur Plaza Onu ( Metrobus Duragi )

Hareket Saati : 00:30 -

Avcilar E-5 Otobus Duragi

Hareket Saati : 00:45 -

Beylikduzu Marmara Park Onu

Hareket Saati : 01:30 -

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları