Hakkımızda


Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ''DEW GROUP Turizm Eğitim Otel ve Eğlence Yerleri Reklam Organizasyon İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.'', markamız ''Turlasana'', Türsab Acenta numaramız 'A-10525', Türsab Belge adımız ''Erostur Turizm Seyahat Acentası'' şeklindedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır..


Neler Yaparız?

Okul turları, günübirlik turlar, konaklamalı turlar, yurt dışı turları, tematik turlar, doğa turları, fotoğraf turları, otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, kongre seminer organizasyonu, araç kiralama hizmeti.İLETİŞİM
[email protected]
08505333535
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim
    Gökay Cad. No:27 D:2
A-10525
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.