Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama

Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama
Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama
Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama
Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama
Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama
Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama
Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama

Tur Genel Bilgileri

Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajıturu 1 Gece Konaklama

Çanakkale, İstanbul

Gökçeada ve Bozcaada'nın doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için Turlasana.com olarak sizlere harika bir fırsat sunuyoruz! Gökçeada Bozcaada Zeytinliköy Ayazma Plajı turu ile adaların en özel noktalarına keyifli bir yolculuk yapacak, tur kapsamında, Ayazma Plajı'nda denizin tadını çıkaracaksınız. Zeytinliköy'de doğanın güzellikleri arasında yürüyüş yapabilir, Bozcaada Kalesi'nin tarihini yaşayabilir ve adaların şirin renkli sokaklarını keşfedebilirsiniz. Bölgeye has özel üzümlerden yapılan şaraplardan tadabilir ve Rüzgar Gülleri'ne giderek muhteşem manzaralar eşliğinde fotoğraflar doyasıya çekebilirsiniz. Bu keyifli turu yaşamak üzere siz doğa ve deniz tutkunlarını bekliyoruz.

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Gece Yolculuğu

Araç Kalkış ve Hareket Saatleri
01:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
01:30 Mecidiyeköy Meydan - Aslı Börek Önü
01:50 İncirli Ömür Plaza Önü ( Metrobüs Durağı )
02:10 Avcılar E-5 Otobüs Durağı
02:30 Beylikdüzü Marmara Park Önü (Dönüşte aracımız son durak olarak İncirli Ömür plazanın önünde bırakacaktır.)

İstanbul'a varış saatimiz bölge yoğunluğuna ve trafik durumuna bağlı olarak 00:00-02:00 saatleri arasında olmaktadır.

Dönüş Yolu Rotası :Susurluk (170 km) - Susurluk - Bursa ( 109 km) Bursa - İstanbul (153 km) - Son Durak İncirli Ömür Plaza Önü

Belirlenen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Turlasana.com ile Gökçeada Bozcaada Turu için gece yolculuğuna başlıyoruz.

***Lütfen yukarıda bulunan menüdeki "Ek Bilgiler" kısmındaki Önemli Bilgiler, Tavsiyeler, Rezervasyon Bilgileri ve Kullanılacak Araçlar bölümlerini okumayı unutmayınız.***

2. Gün Gökçeada – Dereköy – Zeytinliköy – Aydıncık (Kefaloz Plajı) – Yüzme Molası - Çanakkale

Turlasana.com ile Gökçeada Bozcaada Turu için yola çıktıktan sonra gece yolculuğumuzun ardından sabahın erken saatlerinde Kabatepe Feribot İskelesine ulaşıyoruz. Gökçeada'ya feribot yolculuğumuzun ardından, adaya varır varmaz güzel bir kahvaltı molası veriyoruz(Ekstra). Kahvaltı sonrası adanın batısında yer alan tek Rum köyü olan Dereköy’e gidiyoruz. Dereköy, stratejik konumu ve Pirgos Limanı sayesinde diğer köylere göre daha fazla gelişim göstermiştir. Rehberimizin anlatımları eşliğinde yapacağımız keyifli yürüyüşümüzde, çamaşırhane, evleri ve tarihi yapıları keşfederken hatıra fotoğrafları çekmek için de burada serbest zamanımız olacak.

Serbest zamanımızın bitiminde, adanın zamanında en sosyal yerleşim alanlarından biri olan Zeytinliköy’e geçiyoruz. Zeytinliköy günümüzde de en çok ziyaret edilen köylerden biridir. Dibek Kahvesi ve Sakızlı Muhallebisi ile bilinir. Burada kısa bir keyif molası veriyoruz. Ardından, Gökçeada'nın en ünlü plajlarından biri olan Aydıncık (Kefaloz) Plajı'na gidiyoruz. 1200 metre uzunluğundaki altın renkli, ince kumlu bu plajda günün sonuna kadar yüzme molası veriyoruz.
Öğle yemeği (Ekstra) için, deniz ürünleri veya yöreye has yapılan lezzetleri tatmanızı tavsiye ediyoruz.

Aydıncık plajında yüzme molası sırasında Tuz Gölü'nün yakınında bulunan cilde yararlı olan çamur banyosu yapabilir, deniz ve kumun tadını çıkartabilirsiniz. Rehberimizin belirleyeceği serbest zamanın ardından, Gökçeada'ya veda ederek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı: Gökçeada’da alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Aydıncık Plajında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Sarıçay Otel Çanakkale, Çetinkaya Hotel, Figen otel, ve ya benzer bölge otelleri.

 • Konaklama Çetinkaya Hotel, Sarıçay Otel Çanakkale vb.
 • Kahvaltı Gökçeada’da alınacaktır. (Ekstra)
 • Öğle Yemeği Aydıncık Plajında serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

3. Gün Bozcaada – Rüzgar Gülleri – Ceneviz Kalesi – Ayazma Plajı – Yüzme Molası - İstanbul

Turlasana.com tarafından düzenlenen Gökçeada ve Bozcaada Turu'nun ikinci gününde sabah kahvaltısı sonrasında Geyikli Feribot İskelesi'ne gidiyoruz. Feribotu beklerken sahilde çay ve kahve keyfi yapıyoruz. Otobüs geçişi mümkün olmadığı için yürüyerek feribota binip, yaklaşık yarım saat süren yolculuğumuz sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. (Feribot ücretleri tur ücretine dahildir)

Bozcaada Kalesi'ni rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra, Bozcaada'nın Türk ve Rum mahallelerinde gezimize devam ediyoruz. Daha sonra bol bol fotoğraf çekimi ve adayı keşfederek tadını çıkarmak üzere serbest zaman veriyoruz. Bu süre içinde, adada yaşayan yerel halkın yaptığı el yapımı reçelleri çarşıdan alabilir, üzümleriyle meşhur Bozcaada'da Şarap Fabrikalarını da ziyaret edebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Deniz seven misafirlerimiz Ayazma Plajı'na veya Akvaryum Koyu'na gidebilir ve güneşin ve denizin tadını çıkarabilirler. Rüzgar Gülleri'ne giderek de harika manzaralar eşliğinde fotoğraf çekebilirsiniz. (Plajlara ve Rüzgar Güllerine yapılacak minibüs transferleri misafirlerimize aittir.)

Rehberimizin belirleyeceği saatte tekrar toplanarak feribot ile Bozcaada'dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek Gökçeada Bozcaada Turu'nu tamamlıyoruz ve İstanbul'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Turlasana.com etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Bu tur, Ege'nin iki güzel adasını keşfetmek için mükemmel bir fırsat. Bozcaada'nın tarihi ve doğal güzellikleriyle dolu sokaklarında gezinirken, Gökçeada'nın doğal ve tarihi zenginlikleriyle de tanışma fırsatı bulacaksınız. Turlasana.com olarak her zaman en iyi tatil deneyimini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Bölgede, serbest süre diliminde alınacaktır. (Ekstra)
Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

 • Konaklama Bu gece otel konaklaması yoktur.
 • Kahvaltı Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
 • Öğle Yemeği Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • - Otellerde 1 Gece Konaklama
 • - Otellerde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
 • - Otellerde Alınacak 1 Akşam Yemeği
 • - Zorunlu Seyahat Sigortası
 • - Program Dahilindeki Tüm Çevre Gezileri
 • - Otopark, Otoban Ücretleri
 • - Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 • - Lüks Araçlar İle Ulaşım ve Araç İçi Su İkramı

Hariç Hizmetler

 • - Tüm Öğle Yemekleri
 • - Tüm Özel Harcamalar
 • - Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • - Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • - Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • - İlk Gün Kahvaltı ve Son Gün Akşam Yemeği
 • - Gökçeada ve Bozcaada Yolcu Feribot Ücretleri
 • - Bozcaada Minibüs Ücretleri
 • - Gökçeada Minibüs Ücretleri

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

Kadıköy

Hareket Saati : 01:00 -

Kadıköy evlendirme dairesinin yanında ki ispark önünden

Mecidiyeköy

Hareket Saati : 01:30 -

Mecidiköy Meydan Aslı Börek önü

İncirli

Hareket Saati : 01:50 -

İncirli Ömür Plaza önünden

Avcılar

Hareket Saati : 02:10 -

E-5 otobüs durakları

Beylikdüzü

Hareket Saati : 02:30 -

Migros önünden

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları