Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu

Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu
Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu
Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu
Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu
Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu
Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu
Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu

Tur Genel Bilgileri

Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu

Kırklareli

İstanbul'dan Trakya'nın doğal güzelliklerini keşfetmek isteyenler için ideal olan Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu, Trakya'nın tek turistik mağarası Dupnisa Mağarası ile başlıyor. İkinci Jeolojik Zaman'a ait mağara, görkemli sarkıt ve dikitleriyle büyüleyici bir atmosfere sahip. Turumuzun sonraki durağı İğneada, burada İğneada Longoz Ormanları ve gölleri bizleri bekliyor. Burası dünyanın ender ekosistemlerinden biri ve doğa severler ve macera arayanlar için harika bir fırsat!
Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Günübirlik İğneada Dupnisa Mağarası Longoz Ormanları Turu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:30 Kadikoy Evlendirme Dairesi Otoparki Onu
07:00 Mecidiyekoy Meydani (Asli Borek Onu)
07:20 İncirli Metrobus Duragi Omur Plaza Onu
07:50 Beylikduzu Marmara Park Onu
08:10 Silivri Kipa Önü

İstanbul'a varış saatimiz bölge yoğunluğuna ve trafik durumuna bağlı olarak 22:00-00:00 saatleri arasında olmaktadır.

İstanbul'dan Lüleburgaz'a doğru ilerleyerek, ilk durağımız Demirköy ilçesi yakınlarındaki Sarpdere Köyü'nde bulunan Dupnisa (İblisima) Mağarası olacak. Bu mağara, Trakya'nın turizme açılmış tek mağarasıdır ve İkinci Jeolojik Zaman'a aittir. Üç girişi olan yeraltı sistemi, toplam 3200 metre uzunluğundadır ve ilk 1000 metre su içerir. Mağaradan kaynak çıkar, bu kaynak Türk-Bulgar sınırı olan Rezve Deresi'ni oluşturur. Dupnisa Mağarası, içinde nehir geçen 3 kilometreden uzun galerisi, el değmemiş sarkıt ve dikitleriyle ünlüdür. Gezi sonrası Trakya'nın doğal güzellikleriyle ünlü sahil kasabası İğneada'ya varıyoruz.

Rumların yaşadığı evlerin gezilmesinin ardından öğle yemeği için mola veriyoruz. (Ekstra) Tavuk ızgara veya köfte ızgara menülerinden birini tercih ederek, temiz havanın etkisiyle açlığımızı gideriyoruz. Daha sonra, Dünya'nın ender ekosistemlerinden biri olan İğneada Longoz (Subasar) Ormanları ve gölleri ziyaret edeceğiz. (Giriş Ücreti 23 TL Ekstra) Karadeniz sahili boyunca Yıldız (Istranca) Dağlarından Karadeniz'e akan dereler, denize ulaşmadan göllerde son bulur ve farklı deniz, göl ve orman ekosistemlerini oluştururlar.


Longoz Ormanları sonrasında ise turumuzu bitirip İstanbul'a çıkıyoruz. Bir sonraki Turlasana.com organizasyonunda görüşmek üzere.

***Lütfen yukarıda bulunan menüdeki "Ek Bilgiler" kısmındaki Önemli Bilgiler, Tavsiyeler, Rezervasyon Bilgileri ve Kullanılacak Araçlar bölümlerini okumayı unutmayınız.***

*Sabah Kahvaltısı: Açık Büfe veya Set Menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhil değildir ( Ekstra )
*Öğle Yemeği: Menü olarak alınacak olup tur ücretine dâhil değildir ( Ekstra ) Mevsim Balığı (Levrek, Çipura, Mezgit, Tekir) veya Köfte + Salata + İçecek Menü (Ekstra )
*Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)
*Güzergâh: İstanbul - İğneada - İstanbul / 309 KM

TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • 🔹Gidiş - Dönüş Ulaşım
 • 🔹Rehberlik Hizmeti
 • 🔹Araç İçi Kahvaltı Paketi
 • 🔹Araç İçi Su İkramı
 • 🔹Seyahat Sigortası

Hariç Hizmetler

 • ❌ Kişisel Harcamalar
 • ❌ Öğle Yemeği & İçecekler
 • ❌ Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • ❌ Milli Park Giriş Ücreti 50 TL
 • ❌ Dupnisa Mağarası 30TL - Öğrenci 20 TL
 • ❌ Kano 600 TL
 • ❌ Atv 600 TL

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Olumsuz Hava Koşulları, kalabalık yol durumu, bölgede gezilecek yerlerin yoğunluğu, gibi durumlarda gerekli gördüğü takdirde, tur programını gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama, program akışı, gezilecek bölge konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından benzer olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde paket satın alımı yapan misafirler önceden bilgilendirilmek kaydıyla, tur farklı bir tarihe ertelenebilir, misafirler farklı bir tur programına aktarılabilir, ya da tur iptal olarak satın alma gerçekleştiren misafirlerin ücret iadesi gerçekleştirilir. Böyle bir durumda, Acentemiz misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, özel günler sebebiyle veya yenilenme çalışmaları gibi sebeplerle kapalı olan yerler/bölgeler vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente'ye misafirlerini gönderebilir bu sayede misafirlerimizin tatil planı bozulmadan satın aldıkları tur programını gerçekleştirebilirler.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında, tek bir çocuk için kullanılmaktadır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir.
Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza eksik bilgiler verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Turlasana.com sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına, bölge koşullarına göre belirlenmektedir, turlarda kullanılcak araçların türü için söz verilemez.
Turlarımızda kullanılan tüm araçlar Turizm araçlarıdır.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir. Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür.

Kadıköy

Hareket Saati : 06:30 -

Kadıköy evlendirme dairesinin yanında ki ispark önünden

Mecidiyeköy

Hareket Saati : 07:00 -

Mecidiköy Meydan Aslı Börek önü

Beylikdüzü

Hareket Saati : 07:50 -

Migros önünden

Silivri Kipa Önü

Hareket Saati : 08:10 -

İncirli

Hareket Saati : 07:20 -

İncirli Ömür Plaza önünden

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları