• Abant Sapanca Maşukiye Turu: Kış Mevsiminde Abant Gölü ve çevresinin eşsiz güzelliğini ve doğasının keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Abant Sapanca Maşukiye Turu: Kış Mevsiminde Abant Gölü ve çevresinin eşsiz güzelliğini ve doğasının keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Abant Sapanca Maşukiye Turu: Kış Mevsiminde Abant Gölü ve çevresinin eşsiz güzelliğini ve doğasının keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Abant Sapanca Maşukiye Turu: Kış Mevsiminde Abant Gölü ve çevresinin eşsiz güzelliğini ve doğasının keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Abant Sapanca Maşukiye Turu: Kış Mevsiminde Abant Gölü ve çevresinin eşsiz güzelliğini ve doğasının keyfini çıkartabilirsiniz.
  • Tabiat parkı müzesini gezebilirsiniz
  • Köy pazarında organik ürünler alabilirsiniz
  • Doğa yürüyüşü için eşsiz güzelliğe sahip
  • Göl çevresi piknik alanları ile dolu
Kış Mevsiminde Abant Gölü ve çevresinin eşsiz güzelliğini ve doğasının keyfini çıkartabilirsiniz.

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:30 -- İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü

07:00 -- Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)

07:20 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:40 -- Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

08:00 -- Çayırova Mc Donald's

08:45 -- İzmit Halkevi Durağı

09:30 -- Sakarya Terminal Sapağı (Alpet Benzinlik Önü)

FİYATA DAHİL HİZMETLER

Gidiş - Dönüş Ulaşım

Rehberlik Hizmeti

Milli Park Giriş Ücreti

Araç İçi Kahvaltı Paketi

Araç İçi İkramlar

Öğle Yemeği (Sınırsız Mangal + Meşrubat)

Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel Harcamalar

Atv Safari

Zipline

TUR PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından araç içerisinde kahvaltı paketi ikramlarımız eşliğinde cennetten bir köşe olan Abant’a doğru hareket ediyoruz. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak, toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için Abant Gölü’ne varıyoruz.

Göl çevresinde yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz. Mangalda yiyeceğiniz nefis öğlen yemeğini takiben rehberimizin belirleyeceği saatte Sapanca’ya hareket. Göl kenarında vereceğimiz serbest zaman ve çay molasını takiben Maşukiye’ye hareket. Maşukiye Kocaeli’nin doğusu, Samanlı dağlarının zirvesi olan, Kartepe etekleri ile, Sapanca gölünün güney batı kıyısı arasında; doğası, yeşili, pınarları, vadisi, şelaleleri, dereleri, meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir.

Dileyen misafirlerimiz ekstra olan ATV, Utv ve Zipline aktivitelerine katılabilir. Maşukiye gezimizin ardından İstanbul’a hareket ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimiz ile başka bir TURLASANA turunda tekrar beraber olmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRA ÜCRET LİSTESİ

Zipline : 20 TL

ATV Safari (Tek Kişi) : 80 TL

ATV Safari (Çift Kişi) : 100 TL

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.
DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım, Rehberlik Hizmeti, Milli Park Giriş Ücreti, Araç İçi Kahvaltı Paketi, Araç İçi İkramlar, Öğle Yemeği (Sınırsız Mangal + Meşrubat), Seyahat Sigortası,

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar, Atv Safari, Zipline, Bisiklet Kiralama, Faytona Binme

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6
LOKASYON:
Abant
YEMEK:
1 Araç İçi Kahvaltı Paketi, 1 Öğle Yemeği (Sınırsız Mangal + Meşrubat)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:30 -- İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü 07:00 -- Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 07:20 -- Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:40 -- Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 08:00 -- Çayırova Mc Donald's 09:00 -- İzmit Halkevi Durağı
BİTİŞ:
İstanbul Dönüş Tahmini : 21:30 / 23:00
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları
EKSTRALAR
20 TL
Zipline
75 TL
Atv Safari (Tek Kişi)
90 TL
Atv Safari (Çift Kişi)

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

129TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 08505333535

İLETİŞİM

info@turlasana.com
08505333535
Hasanpaşa Mah. Fahrettin Kerim
    Gökay Cad. No:27 D:2
A-10525
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.