Yüzme Molalı Ege Turu 2 Gece Konaklamalı

Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı
Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı
Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı
Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı
Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı
Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı
Yüzme Molalı Ege Turu  2 Gece Konaklamalı

Tur Genel Bilgileri

Yüzme Molalı Ege Turu 2 Gece Konaklamalı

Aydın, Balıkesir, İzmir

İzmir'in turizm cenneti olarak bilinen rotalarından biri olan Çeşme, Alaçatı, Şirince, Efes Antik Kenti, Cunda Adası ve Kuşadası turu, doğanın ve tarihin muhteşem bir birlikteliği ile sizleri bekliyor. Konakladığınız otelin keyifli kahvaltısı sonrasında, Çeşme Kalesi'ni ve Çeşme Meydanı'nı gezebilir, Alaçatı'nın güzelliklerine tanık olabilirsiniz. Şirince'nin şirin sokaklarında tarihle iç içe bir yolculuk yaparken, Efes Antik Kenti'nin büyüleyici atmosferinde kaybolabilirsiniz. Cunda Adası'nın masalsı doğasında yürüyüşler yaparken, Kuşadası'nın turkuaz sularında serinleyebilirsiniz. İzmir'in doğal ve tarihi güzelliklerinin birleştiği bu tur, unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor.

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün İstanbul Hareket - Gece Yolculuğu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

23.00 İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü)
23.20 Mecidiyeköy Meydanı (Mado Önü)
23.50 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
00.00 Bostancı Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara istikameti)
00.10 Kartal Köprüsü Otobüs Durakları (Ankara Yönü)
00.20 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
00.30 Çayırova McDonald's Önü
00:40 Gebze Center önü

İstanbul'a varış saatimiz bölge yoğunluğuna ve trafik durumuna bağlı olarak 01:00-03:00 saatleri arasında olmaktadır.

***Lütfen yukarıda bulunan menüdeki "Ek Bilgiler" kısmındaki Önemli Bilgiler, Tavsiyeler, Rezervasyon Bilgileri ve Kullanılacak Araçlar bölümlerini okumayı unutmayınız.***

2. Gün Şirince - Efes Antik Kenti - Kuşadası

İstanbul'dan kalkışımızla başlayan turumuzda, ilk durağımız Şirince köyü. Bu eski Rum köyü, doğası, tarihi dokusu ve güzel evleriyle adeta bir cennet köşesi gibi. Yol boyunca mor çiçekli hatmiler, deve dikenleri, zeytinlikler, mandalina ve incir ağaçları bizi karşılıyor. Şirincedeki keyifli kahvaltımız sonrasında, buranın neşeli sokaklarını gezebilir, bölgenin ünlü meyve şaraplarından tadabilir, çarşıda bulunan kumda kahvecilerde keyif yapabilirsiniz.

Şirince'deki gezimizin ardından, tüm ziyaretçileri büyüleyen Efes Antik Kenti'ne hareket ediyoruz. Önceleri bir liman şehri olan Efes, Roma İmparatorluğu döneminde Anadolu'nun en önemli şehirlerinden biriydi. Küretler Caddesi, Arcadıane Caddesi, Trajan Çeşmesi, Herakles Kapısı, Memmius Anıtı, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Agora, Parlemento Binası, Odeon, Mozaikli Kaldırım, Palaestra, Eshabı Kehf, Tiyatro ve Artemis Tapınağı gibi birçok önemli tarihi yapıyı Rehberimizin anlatımlarıyla gezme görme fırsatı buluyoruz.

Efes Antik Kenti ziyaretimizin ardından Kuşadası'na doğru yola çıkıyoruz. Burada çevreyi keşfetmek için serbest zamanımız olacak. Buradaki gezimiz sonrasında akşam yemeği için otelimize hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Şirince'de kahvaltı (ekstra)
Öğle Yemeği: Selçuk'da serbest alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup, tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Sunday Beach, Martı Beach, Panorama Hill, vb Oteller ( İzmir , Kuşadası vb bölge otelleri )

 • Konaklama Sunday Beach, Martı Beach, Panorama Hill, Konak Ketenci Rezidans Hotel vb Oteller
 • Kahvaltı Ekstra
 • Öğle Yemeği ekstra
 • Akşam Yemeği Otelde alınacak olup Ücrete dahildir.

3. Gün İzmir - Çeşme - Alaçatı - Ilıca Plajı

Sabah otelimizde alınan zengin kahvaltı büfesi ile güne başladıktan sonra İzmir'in merkezi Konak Meydanı'na doğru yola çıkıyoruz. Burada panoramik olarak Kordon, Saat Kulesi, Hükümet Konağı gibi simge yapıları rehberimizin bölge hakkında verdiği bilgilerle gözlemleyerek, İzmir'in tarihi dokusuna tanıklık ediyoruz. Ardından Asansör (Panoramik) gezisine çıkıyoruz ve İzmir'in en güzel manzaralarından birini izleme fırsatı yakalıyoruz.

Daha sonra Çeşme'ye doğru yola çıkıyoruz ve burada ilk durağımız Çeşme Kalesi oluyor. Kale, 1500'lü yıllarda inşa edilmiş olup, tarihi dokusu ve muhteşem manzarası ile bölgenin en önemli turistik mekanlarından biridir. Rehberimiz eşliğinde kalede yapılan gezimizde, tarihi bilgilerle dolu keyifli bir deneyim yaşayacağız.

Sonrasında, 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan tarihi Kervansaray'ı ziyaret ediyoruz. Bu tarihi yapı, İpek Yolu'nun önemli duraklarından biri olarak kullanılmıştır ve günümüzde müzeye dönüştürülmüştür.

Bir sonraki noktamız olan çeşme yakınında bulunan Ilıca Plajına gidiyoruz burada yüzme molası için serbest zamanımız olacak. Çeşmenin güzel halk plajlarından biri olan ılıca plajında deniz kum güneş keyfini çıkararak turumuza devam edeceğiz.

Çeşme Meydan'da serbest zaman verildikten sonra Alaçatı'ya doğru hareket ediyoruz. Alaçatı, tarihi Rum mimarisi ve Osmanlı mimarisinin harmanlandığı sokakları ve rengarenk evleri ile ünlü bir turistik bölgedir. Burada Alaçatı Pazarı'nı ziyaret ederek, yöresel ürünlerden hediyelik eşyalara kadar birçok seçenek arasından istediğimizi seçebiliriz.

Gezimizin ardından tekrar otelimize dönüyoruz ve akşam yemeği yedikten sonra otelde dinlenmeye çekiliyoruz. Otelimizde konaklayarak, keyifli bir tatil gününüdaha tamamlamış oluyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Bölgede alınacak olup ekstradır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Konaklama: Sunday Beach, Martı Beach, Panorama Hill, vb Oteller ( İzmir , Kuşadası vb bölge hotelleri )

 • Konaklama Sunday Beach, Martı Beach, Panorama Hill, Konak Ketenci Rezidans Hotel vb Oteller
 • Kahvaltı Otelde alınacak olup Tur ücretine dahildir.
 • Öğle Yemeği Ekstra
 • Akşam Yemeği Otelde alınacak olup Tur ücretine dahildir.

4. Gün Cunda Adası - Şeytan Sofrası - Sarımsaklı Plajı

Turumuzun son gününde, ilk olarak tarihi bir Rum yerleşimi ve şirin bir kasaba olan Cunda Adası'na ayvalık üzerinden geçerek varıyoruz. Ada, turkuaz suları ve beyaz badanalı taş evleriyle ünlüdür. Rehberimiz eşliğinde Taksikiyaris Kilisesi (Rahmi Koç Müzesi), Güneş Saati gibi turistik yerleri geziyoruz. Daha sonra serbest zaman verilerektir, yerel halkın açmış olduğu hediyelik eşya çarşılarında dolaşabilirsiniz. Son günki bu turumuzda siz değerli misafirlerimizi Ege'nin en güzel ve temiz sularından birini deneyimlemeniz için Sarımsaklı Plajına gidiyoruz. Buradaki serbest zamanımızda yüzme molası yapacağız. Daha sonrasında Cunda Adası'nın en ünlü tepelerinden biri olan Şeytan Sofrası'na doğru yola çıkıyoruz. Şeytan Sofrası'na tırmandığınızda, ziyaretçiler tarafından dilek dilenerek içine bozuk para atılan bir ayak izi göreceksiniz. İnanışa göre bu ayak izi Şeytan'a ait olup diğer ayağının izinin de karşı tepede olduğu söylenmektedir. Ancak tüm bunlar bir efsanedir. Şeytan Sofrası'ndan inip güneşi batırdıktan sonra gezimizi sonlandırıyor ve İstanbul'a doğru yola çıkıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi ilk gün aldığımız kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki Turlasana.com organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.
Öğle Yemeği: Serbest zaman diliminde ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Dönüş yolunda tesiste ekstra olarak alınacaktır.

 • Kahvaltı Otelde alınacak olup Tur ücretine dahildir.
 • Öğle Yemeği Ekstra
 • Akşam Yemeği Ekstra
TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücreti
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar
 • Tüm Çevre Gezileri

Hariç Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • İlk Sabah Kahvaltısı
 • Öğle Yemekleri

Önemli Bilgiler

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Olumsuz Hava Koşulları, kalabalık yol durumu, bölgede gezilecek yerlerin yoğunluğu gibi durumlarda gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından benzer olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde paket satın alımı yapan misafirler önceden bilgilendirilmek kaydıyla, tur farklı bir tarihe ertelenebilir, misafirler farklı bir tur programına aktarılabilir, ya da tur iptal olarak satın alma gerçekleştiren misafirlerin ücret iadesi gerçekleştirilir. Böyle bir durumda, Acentemiz misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, özel günler sebebiyle veya yenilenme çalışmaları gibi sebeplerle kapalı olan yerler/bölgeler vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acente yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acente'ye misafirlerini gönderebilir bu sayede misafirlerimizin tatil planı bozulmadan satın aldıkları tur programını gerçekleştirebilirler.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında, tek bir çocuk için kullanılmaktadır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Ek Bilgiler

TAVSİYELER
Misafirlerimize önemli tavsiyeler:
Bölgede sık sık yağmur yağdığından, yanınıza mutlaka ince bir mont veya yağmurluk almanızı öneriyoruz.
Her bir ören yeri için ve özellikle uzun kanyon yürüyüşleri yapmak üzere yürüyüşe uygun hafif spor ayakkabı tercih etmenizi öneririz.
Kanyon yürüyüşleri öncesi yanınıza mutlaka su almayı unutmayınız.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem, güneş kremi ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir.
Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza eksik bilgiler verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerden Turlasana.com sorumlu değildir.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına, bölge koşullarına göre belirlenmektedir, turlarda kullanılcak araçların türü için söz verilemez.
Turlarımızda kullanılan tüm araçlar Turizm araçlarıdır.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programın tamamını uygulamak koşuluyla tur akışında değişiklik yapma hakkına sahiptir. Özel işletme giriş ücretleri, müze ve ören yeri giriş ücretleri misafirimize aittir. 7/12 yaş arası misafirlerimiz kimlik ibraz etmek kaydıyla öğrenci ücreti ödeyeceklerdir. Tura iştirak eden müzelere girmek isteyen tüm misafirlerimiz bu ücreti ödemekle yükümlüdür.

Bostancı Köprüsü Altı (Ankara İstikameti)

Hareket Saati : 00:00 -

Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

Kartal Köprüsü (Ankara İstikameti)

Hareket Saati : 00:10 -

Kartal Köprüsüne gelmeden önce ki otobüs durağı, metro çıkışının solunda kalmaktadır.

Pendik

Hareket Saati : 00:20 -

Pendik Köprüsü altında ki otobüs durağı (Ankara İstikameti)

Çayırova

Hareket Saati : 00:30 -

Çayırova Mc'Donalds önü, yanında benzin istasyonu bulunmaktadır.

Gebze Center Önü Lukoıl Girişinden

Hareket Saati : 00:40 -

Gebze Center tarafındaki Lukoil benzin istasyonunun giriş kısmındaki cepten alınmaktadır

İncirli (Metrobüs Durağı) Dilek Pastahanesi

Hareket Saati : 23:00 -

İncirli (Metrobüs durağı) Dilek Pastahanesi

Mecidiyeköy

Hareket Saati : 23:20 -

Mecidiyeköy meydan mado önünde ki otobüs duraklarığından kalkış sağlanacaktır.

Kadıköy

Hareket Saati : 23:50 -

Kadıköy evlendirme dairesinin yanında ki ispark önünden

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları