Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Kurumsal

Biz Kimiz?

Şirketimiz TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. ''TURLASANA TURİZM OTEL ORG. LTD. ŞTİ.'', markamız ''Turlasana'', Türsab Acenta numaramız 'A-10525', Türsab Belge adımız ''Bizimle Turlasana Turizm Seyahat Acentası'' şeklindedir.

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla, müşterilerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktadır.

Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Acentamız sizinle tanışmak ve tarafımızdan sunulabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan gurur duyacaktır..

Neler Yaparız?
Okul turları, günübirlik turlar, konaklamalı turlar, yurt dışı turları, tematik turlar, doğa turları, fotoğraf turları, otel rezervasyonu, uçak bileti rezervasyonu, kongre seminer organizasyonu, araç kiralama hizmeti.

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları