Turlasana

ile

Eğlence, Huzur, Sağlık, Konfor ve Çok Daha Fazlası...

Yazın En Güzel Enerjisini Yakalayacaksınız!

Doğa, Deniz, Eğlence ve Çok Daha Fazlası...

Senin Dünyan, Senin Tatilin!

Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu

Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu
Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu
Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu
Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu
Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu
Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu
Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu

Tur Genel Bilgileri

Kısıklı Kanyonu Kaklık Mağarası Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu

Denizli, İstanbul

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün ACIPAYAM KANYONU - BAĞBAŞI YAYLASI - TELEFERİK - TEKSTİL MERKEZİ

İlk gezi günü programımız olarak sabahın erken saatlerinde Acıpayam’a vararak muhteşem doğanın içinde Turlasana.com ile Kısıklı Kanyonu Kaklık Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turuna serpme kahvaltımızı (ekstra) alarak başlamaktayız.Kahvaltımızdan hemen sonra ilk durağımız olan Acıpama Kanyonu’na doğru yola çıkıyoruz.Acıpayam Kanyonu,yaklaşık 4km uzunluğunda,vadi tabanında 50 metre yükseliğinde ve yer yer 26 metre kadar da genişliğinde bir vadi sisteminde yer alır. Bozdaglardan kaynagini alan Acipayam Deresi, güneydeki Dalaman Çay ile birleserek sularint Akdeniz'e ulastirmaktadir.Acıpayam’da geçireceğimiz zaman sonrasında öğle yemeği için Bağbaşı bölgesine doğru yol alıyor olacağız. Öğle yemeği vaktimizden sonra Bağbaşı yaylasına çıkmak için Teleferik ve sonrasında servis araç araçlarımız ile yola devam ederek Bağbaşı Yaylasına çıkmış olacağız. Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası, eşsiz doğasında sevdikleriyle güzel vakit geçirmek isteyen misafirlerimiz için kaçırılmayacak noktalardan biri olacaktır. Denizli Teleferik ile ilk olarak üst istasyona daha sonra ise eşine az rastlanan manzara eşliğinde Bağbaşı Yaylası'na çıkıyor olacağız. Yaklaşık 1500 metre rakımdaki doğa harikası yaylada temiz ve serin yayla havası alan misafirlerimiz sevdikleriyle beraber yöresel tatların da keyfini çıkarabiliyor olacaktır.Daha sonrasında tekrar servisler ile teleferiğe geçerek ve teleferik aracılığı ile tur otobüsümüzün bulunduğu noktaya inerek zaman kalması halinde Babadağlar İş Hanı veya güzargah üzerindeki tekstil merkezilerine uğradıktan sonra otelimize doğru yola cıkarak , akşam yemeği sonrası dinlemek üzere odalarımıza yerleşiyoruz.

 • Konaklama 4-5 Yıldızlı Bölge Termal Otelleri
 • Kahvaltı Serpme Kahvaltı ( Ekstra )
 • Öğle Yemeği Ekstra Olarak Alınacaktır
 • Akşam Yemeği Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir

2. Gün KISIK KANYONU - KAKLIK MAĞARASI - KARAHAYIT KIRMIZI SU - PAMUKKALE- HİERAPOLİS ANTİK KENTİ-BULDAN ÇARŞI

Turlasana.com ile Kısıklı Kanyonu Kaklık Bağbaşı Yaylası Pamukkale Turu son gününde otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Kumral Mesireliği yakınında bulunan Kısık Kanyonu’nu ziyaret etmek üzere yola cıkıyoruz. Kısık Kanyonu’nun yüksekliği 80 metre, dik yamaçtaki asma köprülü 650 metre uzunluğunda yürüyüş yoluna sahip olup suyun derinliği 1.70 metredir. İçerisi aydınlık ve serin olan kanyon içerisinde Bizans ve Roma dönemine ait antik kaya mezarlar mevcuttur. Söz konusu Büyük Menderes Vadisi ilginç güzellikler sunmakta olup derin kanyonların bulunduğu Kısık Vadisi eşsiz doğal güzelliği ile dikkat çekmektedir. Büyük Menderes'in oluşturduğu bu vadide yer alan kanyon doğa tutkunlarının vazgeçilmez uğrak yeridir.Eşsiz manzarasında çok güzel fotoğraflar çıkaracağınız bu kanyonda rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezinti sonrasında sizlere serbest zaman verilecektir.Serbest zaman sonrası, sarkıtları ve dikitleriyle süslü olup Pamukkale'de bulunan travertenlere benzer traverten basamaklarıyla, "Küçük Pamukkale" veya "Mağara Pamukkale" olarakta bilinen Kaklık Mağarasına doğru yola çıkıyoruz olacağız. Mağara içerisinde termal su bulunmaktadır. Kaklık Mağarası'nın yapısal özellikleri büyük bir yer altı deresinin oluşturduğu ve yer altı boşluğunun tavanının çökmesi sonucu oluştuğu sanılmaktadır. Farklı ve ilginç özelliklere sahip mağara obruk gelişim özelliği gösteren içinde büyük bir traverten kitlesi görülmektedir.Burada geçireceğimiz zaman sonrası öğle yemeği için yola cıkıyor olacağız.(Ekstra) Öğle yemeği sonrası Karahayıt Kaplıcalarına doğru yola cıkıyoruz. Yılın her mevsiminde ana kaynağından çıkan kendine has kırmızı renkli şifalı termal suyun ve termal çamurun sıcaklığı 58 ºC olup Ege Üniversitesi hidroklimatoloji enstitüsünün vermiş olduğu rapora göre içerdiği zengin mineralleri ile eşsiz bir sağlık kaynağıdır.Burada geçirilecek zaman sonrasında Pamukkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Burada, Hierapolis Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Cin Aralığı, Hierapolis Tiyatrosu, Hamma Binası, Sütunlu Cadde ve Pamukkale Travertenlerini ziyaret edeceğiz.Ziyaretimiz ardından yeterli vaktimiz kaldığı taktir de Buldan Tekstil çarşılarını gezdikten sonra İstanbul'a doğru hareket

 • Konaklama Dönüş Hareketi
 • Kahvaltı Otelimizde alınacak olup , tur ücretine dahildir.
 • Öğle Yemeği Ekstra Olarak Alınacaktır
 • Akşam Yemeği Ekstra
TUR PROGRAMINI E-POSTA GÖNDER TUR PROGRAMINI İNDİR

Dahil Hizmetler

 • Gidiş -Dönüş Ulaşım Ücreti
 • 1 Gece Otel Konaklama
 • 1 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Akşam Yemeği
 • Seyahat Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkramlar
 • Tüm Çevre Gezileri

Hariç Hizmetler

 • ❌ Kişisel Harcamalar
 • ❌ Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
 • ❌ İlk Sabah Kahvaltısı
 • ❌ Öğle Yemekleri

Önemli Bilgiler

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz

Ek Bilgiler

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.
İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.
Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler

Rezervasyon Yap

Copyright © 2021 | Tourcosoft Acente Yazılımları